Aktualności

  Endokrynolog, Gastrolog i Neurolog - od teraz w Poradni Praxis

  W Poradni Praxis rozpoczynają pracę nowi Lekarze Specjaliści. Są to: Lekarz Endokrynolog, Lekarz Gastrolog oraz Lekarz Neurolog. Bardzo wielu Chorych prowadzonych przez w/w specjalistów wymaga konsultacji przez Lekarzy Psychiatrów jak również wielu Pacjentów prowadzonych przez Lekarzy Psychiatrów wymaga konsultacji Lekarza Endokrynologa, Gastrologa czy Neurologa.

  Odnowione pomieszczenia Poradni Praxis

  Zakończył się remont pomieszczeń Poradni Praxis

  5 lat Poradni Praxis

  Mija 5 lat od rozpoczęcia działalności Poradni Praxis w Poznaniu. W tym czasie przyjęliśmy blisko 35.000 Pacjentów. Z naszego serwisu ( www.poradniapraxis.pl) skorzystało ponad 200 000 osób. Rozpoczynamy nową erę w naszej działalności. Zgodnie ze strategią określoną przez Założycielką Poradni Praxis ( śp. dr hab. Annę Leszczyńską -Rodziewicz) „Psychiatria z reguły jest na końcu leczenia a w wielu przypadkach powinna być na jego początku”. Dlatego w Poradni Praxis rozpoczynają pracę nowi Lekarze Specjaliści: Endokrynolog, Gastrolog oraz Neurolog.

  Onkologia - leczenie i wspracie dla Pacjenta i Jego Rodziny w jednym miejscu w Poznaniu

  Miło jest nam poinformować, że w Poradni Praxis rozpoczyna dzialność Poradnia Onkologiczna. Zgodnie z dotychczasowym modelem działalności Pradni Praxis również w zakresie Onkologii będziemy świadczyć usługi w oparciu o zasadę: Wszysto w jednym miejscu.

  Badania lekarskie oraz psychotesty w jednym miejscu. Gwarancja czasu realizacji usługi.

  Korzystając z usług Poradni Praxis w zakresie medycyny pracy oraz badania kierowców macie Państwo dostęp do specjalistów ( lekrze oraz psycholog transpostu w jednym miejscu). Jest to możliwe, gdyż w Poradni Praxis usługi są realizowane przez uprawnionych do orzekania lekarze medycyny pracy, lekarzy specjalistów okulistów, laryngologów oraz neurologów. Dodatkowo współpracujemy z psychologiem transportu ( psychotesty) oraz audiometrą ( badanie słuchu dla kierowców zawodowych).

  Zmarła dr hab. Anna Leszczyńska-Rodziewicz

  Z głębokim smutkiem zawiadamiamy Państwa, że po długiej i ciężkiej chorobie odeszła p. dr hab. Anna Leszczyńska-Rodziewicz.

  Już ponad 116 000 unikalnych użytkowników serwisu Poradni Paxis

  W listopadzie 2014 roku mieliśmy 88 000 unikalnych użytkowików. W ciągu roku ( stan na dzień 31.12.2015) zaufało nam blisko 20 000 nowych użytkowników. Do tej pory wykonaliście Państwo w serwisie Poradni Praxis łącznie blisko 600 000 odsłon - czyli każdy użytkownik był średnio na 5 stronach naszego serwisu:-)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Partnerzy