Pierwsza WIZYTA PRZEZ INTERNET – krok po kroku

1. PŁATNOŚĆ

Opłać wizytę przez PayU w trakcie umawiania się lub korzystając z linku otrzymanego w osobnej wiadomości e-mail, aby potwierdzić że wybrany termin ma zostać zarezerwowany dla Ciebie.

platnosc
rodo

2. RODO I UPOWAZNIENIA

Otrzymasz maila z linkiem do formularza RODO oraz decyzji czy upoważniasz nas do przekazywania informacji o Twoim stanie zdrowia osobom Bliskim. Wypełnij go na komputerze lub smartfonie (bez drukowania). Wypełnienie formularza jest niezbędne do zrealizowania konsultacji.

3. WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Konsultacja może zostać przeprowadzona przez komputer wyposażony w kamerę i mikrofon lub smartfon. Nie jest potrzebna instalacja żadnych dodatkowych aplikacji.

wymagania
wyniki

4. WYNIKI BADAŃ I DOKUMENTACJA LEKARSKA

Jeśli posiadasz wyniki badań lub wcześniejszą dokumentację lekarską, którą chciałbyś skonsultować ze specjalistą, ułóż ja chronologicznie, a następnie zeskanuj lub zrób zdjęcia i wyślij do nas na adres: poradnia@poradniapraxis.pl.

5. LINK DO WIZYTY

Otrzymasz maila z linkiem do Twojej konsultacji. Kliknij na niego na kilka minut przed wizytą. Pojawi się prośba o udzielenie dostępu do kamery i mikrofonu – zaakceptuj ją. Na ekranie pojawi się okno, w którym zostanie przeprowadzona konsultacja online. Kiedy rozpocznie się Twoja wizyta lekarz nawiąże z Tobą połączenie.

link
konsultacja

6. KONSULTACJA LEKARSKA

O wyznaczonej porze wizyty lekarz nawiąże z Tobą połączenie we wcześniej otwartym oknie. Zadbaj o to, aby znajdować sie w miejscu komfortowym do przeprowadzenia konsultacji. Na początku lekarz poprosi Cie o okazanie dokumentu tożsamości. W razie potrzeby mogą zostać wystawione e-recepty oraz e-zwolnienia.