Pierwsza wizyta przez Internet – krok po kroku

1. UMÓW WIZYTĘ

Skorzystaj z kalendarza online na naszej stronie lub skontaktuj się z naszą Rejestracją telefonicznie, aby znaleźć dogodny dla siebie termin konsultacji.

rejestracja

2. PŁATNOŚĆ

Opłać wizytę przez PayU w trakcie umawiania się lub korzystając z linku otrzymanego w osobnej wiadomości e-mail, aby potwierdzić że wybrany termin ma zostać zarezerwowany dla Ciebie.

platnosc

3. RODO I UPOWAZNIENIA

Otrzymasz maila z linkiem do formularza RODO oraz decyzji czy upoważniasz nas do przekazywania informacji o Twoim stanie zdrowia osobom Bliskim. Wypełnij go na komputerze lub smartfonie (bez drukowania). Wypełnienie formularza jest niezbędne do zrealizowania konsultacji.

rodo

4. WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Konsultacja może zostać przeprowadzona przez komputer wyposażony w kamerę i mikrofon lub smartfon. Nie jest potrzebna instalacja żadnych dodatkowych aplikacji.

wymagania

5. WYNIKI BADAŃ I DOKUMENTACJA LEKARSKA

Jeśli posiadasz wyniki badań lub wcześniejszą dokumentację lekarską, którą chciałbyś skonsultować ze specjalistą, ułóż ja chronologicznie, a następnie zeskanuj lub zrób zdjęcia i wyślij do nas na adres: poradnia@poradniapraxis.pl.

wyniki

6. LINK DO WIZYTY

Otrzymasz maila z linkiem do Twojej konsultacji. Kliknij na niego na kilka minut przed wizytą. Pojawi się prośba o udzielenie dostępu do kamery i mikrofonu – zaakceptuj ją. Na ekranie pojawi się okno, w którym zostanie przeprowadzona konsultacja online. Kiedy rozpocznie się Twoja wizyta lekarz nawiąże z Tobą połączenie.

link

7. KONSULTACJA LEKARSKA

O wyznaczonej porze wizyty lekarz nawiąże z Tobą połączenie we wcześniej otwartym oknie. Zadbaj o to, aby znajdować sie w miejscu komfortowym do przeprowadzenia konsultacji. Na początku lekarz poprosi Cie o okazanie dokumentu tożsamości. W razie potrzeby mogą zostać wystawione e-recepty oraz e-zwolnienia.

Jeśli na którymkolwiek etapie napotkasz trudności, zadzwoń do nas, jesteśmy po to żeby Ci pomóc.