Opinie Pacjentów o specjalistach Poradni Praxis

Opinie Pacjentów o Poradni Praxis są dla nas bardzo ważne, dzięki nim cały czas zmieniamy się i coraz bardziej wsłuchujemy w potrzeby naszych Pacjentów.  Poniżej z radością prezentujemy nasze oceny na koniec 2022 roku. Czytanie opinii  zachęca nas do jeszcze intensywniejszej pracy, oto niektóre z nich:

 

poradnia praxis opinie

 

 

Opinie Pacjentów o specjalistach Poradni Praxis w Portalu Znany Lekarzwięcej opinii

 

„Bardzo polecam Panią Doktor. Wizyty przebywają w miłej atmosferze, pani doktor zadaje szczegółowe pytania, dzięki czemu można bez skrępowania i otwarcie opowiedzieć o swoich uczuciach i problemach. Nawet jeśli nie do końca potrafiłem wyrazić swoje problemy, to Pani Doktor potrafiła dopytać o szczegóły. Dokładnie objaśniła mi leczenie oraz jakie efekty wraz z ewentualnymi objawami ubocznymi mogą mnie spotkać.”
Michał , 11 grudnia 2022, Lekarz: dr n. med. Klaudia Domowicz

 

„Pan Doktor Poglodziński, to zdecydowanie specjalista godny polecenia, bardzo uważny, nie przepisujący leków w nadmiarze, dbający o rzeczywistą poprawę stanu zdrowia pacjenta. Na pozór surowy przez wysoką postawę (), jednak kryje sie za tym naprawdę miła i troskliwa osoba o ogromnej wiedzy medycznej i kompetentnym podejściu do pracy. Polecam również całą poradnie Praxsis, dzięki której zostałam kompleksowo zaopiekowana przez najlepszych specjalistów, dzięki którym w kilka miesięcy mój stan zdrowia psychicznego diametralnie się poprawił!”
Marta Śliwka, Lekarz: lek. Andrzej Pogłodziński

 

„Super Pani doktor z powołania. To była moja pierwsza wizyta ,bardzo się stresowałam, stany lękowe niestety nie pomagały, ale Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie uspokajając mnie, zadając pytania w bardzo delikatny sposób. Poczułam się zaopiekowana i bezpieczna. Każdy przypisany lek dokładnie opisała i wyjaśniła co może się dziać na początku leczenia. Bardzo polecam Panią doktor Martę Włodarczyk.”
Anna, 9 listopada 2022, Lekarz: lek. Marta Włodarczyk

 

„Jestem zadowolona z wizyt u Pani Katarzyny. Pani doktor prowadzi moje leczenie od czerwca i mogę śmiało powiedzieć, że leczenie przynosi efekty. Wizyty kontrolnie przebiegają w miłej atmosferze, pani doktor jest bardzo empatyczna i wszystko szczegółowo tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na wszelkie pytania. Polecam!”

BŁ, 3 października 2022, Lekarz: lek. Katarzyna Derda-Matkowska

 

„Bardzo przyjemne podejście, na temat . Byłem pierwszy raz u psychiatry, miałem małe obawy jak to wszystko przekazać i ubrać w słowa ale po chwili czuje się ze , jesteś we właściwym miejscu . Na pewno będę częściej korzystał z takich porad. Dziękuję”

Bartosz kk, 3 listopada 2022, Lekarz: Piotr Trzeciak

 

Opinie Pacjentów o specjalistach Poradni Praxis w Medfilewięcej opinii

 

„Bardzo rzeczowy i pomocny lekarz. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Pan Sebastian to wspaniały specjalista, który patrzy na pacjenta całościowo i proponuje różne rozwiązania.”

JKM 10 pażdziernika 2022, Lekarz: Sebastian Dziuda

 

„Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Troska o pacjenta, empatia i życzliwość. Niezwykle taktowne podejście do chorego. Doktorowi leży na sercu dobro pacjenta i chęć pomocy w tej trudnej specjalizacji i procesie zdrowienia. Z całego serca polecam”

B., 12 grudnia 2022, Lekarz: Mateusz Rosiński


„Bardzo polecam panią doktor – jest bardzo konkretna, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni odnośnie leczenia i zażywania leków. Podczas każdej wizyty czuję, że pani doktor słucha bardzo uważnie, nie zbywa, naprawdę poważnie traktuje pacjenta.”

M., 28 listopada 2022, Lekarz: Natalia Rakowska

 

„Wspaniała Pani Agnieszka. Pełna zrozumienia i dobrego słowa. Rzetelnie wykonująca swoją pracę. Polecam z całego serca.”

Anna K., 27 października 2022, Lekarz: Agnieszka Kraszewska

 

„Po szczegółowym wywiadzie otrzymałam lek, który okazał się znacznie skuteczniejszy niż przepisany przez innego lekarza który brałam pół roku. Poprawa nastąpiła szybko. Pani doktor jest sympatyczna, tworzy dobrą atmosferę wizyty, jest uważana. Polecam gorąco”

Ewa, 20 pażdziernika 2022, Lekarz: Dorota Kołosowska

 

„Jestem bardzo wdzięczna Panii Marii za pomoc i zaangażowanie którym wykazuje się w pracy. Widać, że troszczy się o swoich pacjentów!”

Matylda, 24 maja 2022, Lekarz: Maria Staniek

 

Opinie Pacjentów o Poradni Praxis w Google

 

„Kolejny raz kiedy uzyskałem pomoc jakiej potrzebowałem. Polecam zwłaszcza dla ludzi którzy myślą że to wstyd prosić o pomoc. Pełen profesjonalizm, empatia i szeroko rozumiane zrozumienie.”

GS. 24 listopada 2022

 

„Profesjonalizm, wsparcie, wyrozumiałość, świetne podejście. Tu na prawdę pacjent jest ważny.”

Agnieszka Trochna, 17 listopada 2022

„Pani doktor to bardzo ciepła, profesjonalna i kompetentna specjalistka. Pomogła mi po ciężkiej ciąży, w której straciłam jedno dziecko. Pacjentka jestem od kwietnia i są to naprawdę najlepiej wydane pieniądze na własne zdrowie.”

Natalia Kamińska, 15 listopada 2022