Spadek libido

Witam, moim problemem jest bardzo przedwcześny wytrysk oraz spadek libido. Ponad rok temu brałem sterydy przez krótki okres ale później miałem problemy z penisem, wykonałem badania dostałem leki, tylko teraz moje badania krwi są w normie. Czy to mogą być skutki uboczne sterydów branych kiedyś? Do jakiego lekarza się udać po pomoc? Pozdrawiam

rnrn

 
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiek: 25

Dzień Dobry

W pierwszej kolejności proszę udać się na konsultację do lekarza endokrynologa w celu wykluczenia lub potwierdzenia przyczyn hormonalnych (używanie strerydów przez rok). 

W dalszej kolejności ( na podstawie opinii lekarza endokrynologa) do rozważenia:

1.  konsultacja u lekarza seksuologa ( ważne żeby był to lekarz a nie psycholog),

2. u lekrza urologa zajmującego się zaburzeniami libido u mężczyzn.

 

Na wizytę endokrynologiczną może Pan umówić się w Poradni Praxis


powrót

Partnerzy