Na lęk przepisano mi psychotropy. Czy miną objawy nieporządane? I czy da się coś zrobć z moim lękiem, bo go cały czas mam?

2 lata temu pojawiły się u mnie bardzo silne bóle głowy. Zdiagnozowano, że są to napięciowe bóle głowy. Zapisano mi leki psychotropowe, przy których pojawiły się dodatkowe dolegliwości o bardzo silnym natężeniu typu : mrowienie na ciele, pieczenie, drżenie całego ciała. dolegliwości w jamie ustnej objawiające się obrzękami, aftami, pieczeniem, które trwają do dzisiaj. W związku z tym miałam zmieniane leki,ale cały czas czułam się okropnie, nie odczuwając żadnej poprawy i na dodatek te dolegliwości. Dodam, że lęki w ogóle nie mijały. Leki przyjmowałam przez rok, były to: nexpram, tianesal, doxepin mirtagen, seronil, citabax. Pani dodktor stwierdziła, że nie już pomysłu na moje leczenie i w tej chwili nie mam żadnych leków. Dolegliwości somatyczne mam cały czas,które bardzo mi doskwierają. Ciągle odczuwam mrowienia, pieczenia, drżenia, dolegliwości w jamie ustnej. Proszę o radę, czy jest szansa na to, aby pozbyć się tych dolegliwości nerwicowych? Czy ten dyskomfort w jamie ustnej też jest objawem nerwicowym? Z góry dziękuję

W przypadku Pani historii choroby konieczna jest konsultacja u lekarza psychiatry w celu wyjaśnienia przyczyn/objawów lęku oraz zakresu działań nieporządanych dotychczas zastosowanego leczenia. w dalszej kolejności będzie można zaproponować optymalne leczenie i ewentualną psychoterapię ( rozmowa z terapeutą).

Na wizytę do lekarza psychiatry proszę zgłosić się z dokumentacją ( jeśli jest) oraz z nazwami leków, które Pani stosuje ( nazwa preparatu, dawkowanie).