Czy istnieje w Poradni Praxis możliwość kontaktu mailowego/telefonicznego z psychologiem, między spotkaniami?

Witam, Zastanawiam się nad podjęciem terapii, mam już postawioną diagnozę przez psychiatrę.Pytanie brzmi: Czy jeśli podejmę u Państwa terapię to czy istnieje możliwość kontaktu mailowego/telefonicznego z psychologiem, między spotkaniami? Chodzi mi o sporadyczne sytuacje, nagłe pogorszenie samopoczucia itp.

Standardowo jest możliwość kontaktu z naszymi specjalistami ( zarówno terapeutami jak i lekarzami psychiatrami) pomiędzy terminami wyznaczonych wizyt.

Możliwe jest to w dni, w które dany specjalista przyjmuje ( kalendarz u dołu strony – kliknij tu w danym dziale ( oddzielnie psychiatrzy, psycholodzy).

Prośbę o kontakt Pacjent może zostawić podczas rozmowy z recepcją Poradni lub za pomocą formularza kontaktowego: formularz kontaktowy.

Taki sposób komunikacji jest w Poradni Praxis przeznaczony do udzielania porad w „naglących” przypadkach, szczególnie w okresie rozpoczynania leczenia lub terapii i Pacjenci korzystają z niego rozumiejąc jego znaczenie jako formę wsparcia. Zasadnicze leczenie lub terapia odbywa się podczas umówionych wizyt.