Dlaczego

W poradni Praxis otrzymujecie Państwo unikalną możliwość prowadzenia leczenia przez zespół lekarzy specjalistów oraz terapeutów

Większość młodych kobiet, u których rozpoznawa jest depresja, powinna mieć również konsultację w zakresie niedoczynność tarczycy, które realizowane są przez Lekarza Endokrynologa.

Podobnie wśród Pacjentek z podejrzeniem niedoczynnością tarczycy przez Lekarza Endokrynologa powinny również być skonsultowane przez Lekarza Psychiatrę.

Objawy niedoczynności tarczycy oraz depresji w wielu przypadkach są do siebie bardzo zbliżone. Jednak w zależności od tego, co jest ich przyczyną ( niedoczynność tarczycy czy depresja) wymagają odmiennego leczenia.

W przypadku leczenie niepłodności ( tu z powodów endokrynologicznych) bardzo często Pacjentki oraz ich Partnerzy mają objawy zaburzeń lękowych lub depresyjnych, co jest związane realizowanym leczeniem niepłodności. Pary te potrzebują wsparcia przez Lekarzy Psychiatrów. Często potrzebne jest wsparcie terapeutyczne ( rozmowa z psychologiem).

Wcześniej realizowaliśmy już w Poradni Praxis usługi w modelu „ wszystko w jednym miejscu”.

Partnerzy