Bardzo wielu Pacjentów prowadzonych przez specjalistów Poradni Praxis wymaga konsultacji Lekarza Endokrynologa. W zespole Poradni Praxis pracują lekarze endokrynolodzy. Dzięki temu możecie Państwo uzyskać dostęp do specjalistów, którzy wspólnie – zgodnie ze standardami światowymi w tym zakresie – mogą zaproponować adekwatne do Waszych potrzeb leczenie.

Lekarz endokrynolog przyjmujący w Poznaniu:     dr Jarosław Kaznowski

Lekarz endokrynolog przyjmujący w Bydgoszczy: dr Bogdan Guryn

Bardzo wielu Pacjentów prowadzonych przez w/w specjalistów Poradni Praxis wymaga konsultacji Lekarza Endokrynologa. W zespole Poradni Praxis pracują lekarze endokrynolodzy. Dzięki temu możecie Państwo uzyskać dostęp do specjalistów, którzy wspólnie – zgodnie ze standardami światowymi w tym zakresie – mogą zaproponować adekwatne do Waszych potrzeb leczenie.

Objawy niedoczynności tarczycy oraz depresji w wielu przypadkach są do siebie bardzo zbliżone. Jednak w zależności od tego, co jest ich przyczyną  (niedoczynność tarczycy czy depresja) wymagają odmiennego leczenia.

W przypadku leczenie niepłodności ( tu z powodów endokrynologicznych) bardzo często Pacjentki oraz ich Partnerzy mają objawy zaburzeń lękowych lub depresyjnych, co jest związane realizowanym leczeniem niepłodności. Pary te potrzebują wsparcia przez Lekarzy Psychiatrów. Często potrzebne jest wsparcie terapeutyczne ( rozmowa z psychologiem). Wcześniej realizowaliśmy już w Poradni Praxis usługi w modelu „ wszystko w jednym miejscu”.