Już ponad 116 000 unikalnych użytkowników serwisu Poradni Paxis

W listopadzie 2014 roku mieliśmy 88 000 unikalnych użytkowików. W ciągu roku ( stan na dzień 31.12.2015) zaufało nam blisko 20 000 nowych użytkowników. Do tej pory wykonaliście Państwo w serwisie Poradni Praxis łącznie blisko 600 000 odsłon – czyli każdy użytkownik był średnio na 5 stronach naszego serwisu:-)
To, co nas szczególnie cieszy – oprócz wzrostu liczby użytkowników serwisu Poradni Praxis – to fakt, że spędzacie Państwo u nas co raz wiecej czasu. W listopadzie 2014 informowaliśmy że gdyby dodać czas spędzony przez wszystkich użytkowników serwisu Poradni Praxis wóczas wynosiłby on 6 i pół miesiąca.

Obecnie zsumowany łączny czas, który spędzili w serwisie Poradni Praxis wszyscy jego użytkowcy daje wartość:  12 miesięcy i 21 dni.

Oznacza to, że wprowadzone dzięki Państwu uwagom zmiany w serwisie spowodowały wydłużenie czasu, który spędzacie Państwo u nas ( gdyby nowi użytkownicy spędzali w serwisie tyle czasu jak osoby sprzed listopada 2014 to ze zwykłej proporcji łączny czas ich pobytu wyniósłby „jedyne” 10 miesięcy).

Dziekujemy za okazane zaufanie oraz przekazane przez Państwa uwagi odnośnie zawartości serwisu. Prosimy o kolejne:-)

Będziemy starali się nadal rozwijać serwis Poradni Praxis oraz świadczyć możliwie najlepsze usługi lekarskie i psychologiczne.

Dziękujemy raz jeszcze 🙂

Zespół Poradni Praxis