Psychiatrzy

  Lekarz psychiatra w Poznaniu w sobotę

  W Poradni Praxis w Poznaniu przyjmuje lekarz psychiatra 6 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do soboty. Konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wizyty.

  Psychiatra w Poznaniu od poniedziałku do soboty

  Lekarz psychiatra przyjmuje w Podani Praxis w Poznaniu 6 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do soboty. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

  Lekarz psychiatra w Poznaniu od poniedziałku do soboty

  Lekarze psychiatrzy przyjmują Pacjentów w Poradni Praxis 6 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do soboty. W dni powszednie Poradnia Praxis jest otwarta w godzinach 9 do 20. W soboty od 10 do 14. Konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty.

  Lekarz psychiatra przyjmuje w sobotę

  Dla wygody naszych Pacjentów oferujemy możliwość wizyty u lekarza psychiatry w soboty.

  Poradnia Praxis Laureatem Konkursu Orły Medycyny

  Konkurs Orły Medycyny to Konkurs fair dla wszystkich - zarówno lekarzy jak i ich pacjentów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego - porównaliśmy już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich praktyk z branży. Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli tutaj sami Pacjenci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale praktyki, od których pacjenci wychodzą po prostu zadowoleni. Udział w plebiscycie był oczywiście darmowy, a jego wyniki, a co za tym idzie fakt otrzymania przez Państwa wyróżnienia lokalizacji miasto Poznań
« 1 2 3 4

Partnerzy