Co przygotował Mikołaj?

Mikołajki tuż, tuż… dlatego mamy niespodziankę dla naszych Pacjentów. Dzwoniąc do nas w dniach 4-9. 12. 2020 podając hasło „Mikołaj” otrzymacie Państwo 20% rabatu na pierwszą lub 10% rabatu na kolejną wizytę u Psychologa lub Terapeuty. Nasi specjaliści są dla Państwa dostępni w siedzibie Poradni i w trybie online. Aby skorzystać z oferty prosimy o kontakt z Rejestracją pod numerem 61 250 48 60.

 

Regulamin oferty Mikołajkowej:

1. Oferta jest skierowana do osób pełnoletnich.
2. Oferta dotyczy wizyt realizowanych przez Psychologów i Terapeutów Poradni Praxis w Poznaniu.
3. Pacjent, który umówi wizytę do Psychologa lub Terapeuty w terminie 4-9.12.2020 otrzyma rabat wysokości 20% w przypadku pierwszej wizyty u Psychologa lub Terapeuty lub rabat wysokości 10% w przypadku kolejnej wizyty u Psychologa lub Terapeuty Poradni Praxis. O przyznaniu rabatu decyduje data umówienia wizyty, jej realizacja może nastąpić w późniejszym terminie. 
4.  Zakupu można dokonać wyłącznie przez kontakt telefoniczny z pracownikiem Rejestracji Poradni Praxis, podając hasło „Mikołaj”.
5. W czasie umawiania wizyty Pacjent określa dogodny dla siebie terminy konsultacji, pośród dostępnych w danym momencie. Aby skorzystać z promocyjnej ceny ustalony termin nie może ulec zmianie.