Przez swoje uzależnienie utraciłem znajomych, szacunek rodziny, ale także szacunek do samego siebie

Czas najwyższy przyznać, że jestem uzależniony od substancji psychoaktywnych. Nie tylko utraciłem przez nie znajomych, szacunek rodziny, ale także szacunek do samego siebie, oraz - najwyraźniej - zaprzepaściłem wszystkie szanse na fajną, bogatą przyszłość. Chciałbym wyzdrowieć. Podjąć leczenie, jakiekolwiek, bo wiem, że samemu nie uda mi się wyjść z tego "bagna".Czy wizyty u Państwa są drogie? To głupie pytanie, ale nie mam dużo pieniędzy, a chciałbym uzyskać profesjonalną pomoc. Jak najszybciej.

Jeśli Pana wyznanie jest prawdziwe ( mam nadzieję, że tak jest) to wykonał Pan pierwszy i do tego najważniejszy krok do wyjścia z uzależnienia.  Czyli przyznał się Pan sam przed sobą, że problem jest, jego skutki są dla Pana znaczące i chce Pan wrócić do życia bez nałogów.

Proponujemy na początek wizytę u lekarza psychiatry, który oceni stan Pana  zdrowia i określi, czy może Pan uczestniczyć w terapii.

W dalszej kolejnosci ( równolegle z leczeniem lub po jego zakończeniu)  proponujemy terapię dla osób uzależnionych prowadzoną przez mgr. Wojciecha  Walczaka. Jest on terapeutą uzależnień z dużym doświadczeniem zawodowym i osobistym.

W Poradni Praxis stosujemy również nowoczesne podejście do leczenia uzależnień tj. redukcję szkód. Więcej

W sprawie terminów proszę o kontakt z Rejestracją